HOME   
 NOUTATI   
  LINKURI   
  CONTACT   
 
ISTORIC
CATEDRE
SPECIALIZARI
GALERIE FOTO
PLAN DEZVOLTARE
OFERTA DE SCOLARIZARE
ACTIVITATI EXTRASCOLARE
COMISIA DE CALITATE
OLIMPIADE
PROIECTE
LEGISLATIE SI CURRICULUM
PRESA
 
PESTERA URSILOR
PESTERA MEZIAD
STANA DE VALE
PADIS
 
     
Olimpiade si concursuri- an scolar 2010-2011
  Olimpiade - faza nationala  
 
Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XI G Oros Flavius Mecanic auto Concurs pe meserii
Mentiune
2 XII K Jurj Ioana Cosmina Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
3 XIII K Popa David Industrie alimentara
Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune

Olimpiade - faza judeteana

Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XII E Pantea Tania Teh. analize produse alimentar Olimpiada Interdisciplinara
I
2 XII K Jurj Ioana Cozmina Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
I
3 XIII K Popa David Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
I
4 XI G Oros Flavius Mecanic auto Concurs pe meserii
I
5 XII C Lazar Ioan Alin Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
I
6 XI C Sandor Victor Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
I
7 XII E Szabo Andrada Diana Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
II
8 XII K Leahu Elena Carmen Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
II
9 XIII K Maris Alexandru Florin Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
II
10 IX A Mate Andreea Ioana Teh. in activitati economice Olimpiada Biologie
II
11 XII C Modan Raul Vladut Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
II
12 XII C Tirla Valentin Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
II
13 XI C Bogojel Daniel Alin Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
II
14 XI G Borz Ioan Claudiu Mecanic auto Concurs pe meserii
II
15 XI G Covaci Daniel Remus Mecanic auto Concurs pe meserii
II
16 XII E Bortos Izabela Maria Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
III
17 XII K Cap Raul Florin Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
III
18 XIII K Sabau Ina Bianca Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
III
19 IX A Lupu Lidia Teh. in activitati economice Olimpiada Geografie
III
20 XI E Bogdan Claudia Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
III
21 XII C Farcas Razvan Florin Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
III
22 XII C Pantea Aron Ionatan Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
III
23 XIII G Todica Daniel Iosif Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
III
24 IX A Bogdan Patricia Teh. in activitati economice Olimpiada Lb. Romana
Mentiune
25 IX E Pasca Larisa Andreea Teh. analize produse alimentare Olimpiada Biologie
Mentiune
26 XI E Nicodin Razvan Florin Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
27 XI E Sala Bianca Mihaela Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
28 XI C Danciu Andrei Nicolae Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
29 XI C Marchis Adrian Teh. electrician electronist auto Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
30 XIII K Jula Denisa Liana Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
31 X A Vesa Marta Teh. in activitati economice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
32 XI A Giurgiu Ana Teh. in activitati economice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
33 XII A Solomie Alexandra Teh. in activitati economice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
34 IX A Pop Sabina Teh. in activitati economice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
35 IX A Farcas Andrada Madalina Teh. in activitati economice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
36 XIIGA Florincuta Iacov Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
37 XI G Popfalvai Flavius Mecanic auto Concurs pe meserii
Mentiune
38 XI G Tany Bogdan Cristian Mecanic auto Concurs pe meserii
Mentiune

Concursuri nationale

Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Concursul Premiul
1 IX A Popa Oana Teh. in activitati economice Concurs Matematica - faza nationala
III
2 X B Onica Vlad Teh. operator tehnica de calcul Concurs Matematica - faza nationala
Mentiune
3 XI B Bals Madalin Teh. operator tehnica de calcul Concurs Matematica - faza nationala
Mentiune
4 IX A Mate Andreea Ioana Teh. in activitati economice Concurs Matematica - faza nationala
Mentiune
5 IX A Mate Andreea Ioana Teh. in activitati economice Concurs Matematica - faza judeteana
I
6 IX A Popa Oana Teh. in activitati economice Concurs Matematica - faza judeteana
I
7 X B Onica Vlad Teh. operator tehnica de calcul Concurs Matematica - faza judeteana
I
8 XI B Bals Madalin Teh. operator tehnica de calcul Concurs Matematica - faza judeteana
I
9 XI B Burta Andrei Marius Teh. operator tehnica de calcul Concurs Matematica - faza judeteana
II
10 IX A Bogdan Patricia Teh. in activitati economice Concurs Matematica - faza judeteana
Mentiune
11 XI A Burca Marius Teh. in activitati economice Concurs Matematica - faza judeteana
Mentiune
12 X A Munteanu Anamaria Teh. in activitati economice Concurs Creatie literara - faza judeteana
Mentiune

Alte concursuri

  • Echipa de volei baieti - faza judeteana - locul II
  • Firma de exercitiu Unirea Center - Targ national Baia Mare - Mentiune
  • Firma de exercitiu Unirea Center - Targ Int. TM - Mentiune
  • Ansamblu fete - dans popular - locul I

 

 

Home | Download | Linkuri | Contact
Copyright © 2014 Colegiul Tehnic Unirea Stei
Webmaster: Florea Emil