HOME   
 DOWNLOAD   
  LINKURI   
  CONTACT   
 
ISTORIC
CATEDRE
SPECIALIZARI
GALERIE FOTO
PLAN DEZVOLTARE
OFERTA DE SCOLARIZARE
ACTIVITATI EXTRASCOLARE
COMISIA DE CALITATE
OLIMPIADE
PROIECTE
SECRETARIAT
PRESA
 
PESTERA URSILOR
PESTERA MEZIAD
STANA DE VALE
PADIS
 
     
Olimpiade si concursuri- an scolar 2008-2009
  Olimpiade - faza nationala  
 
Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XII G Martin Florin Teh. transporturi
Olimpiada Interdisciplinara
I

Olimpiade - faza judeteana

Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XII G Martin Florin Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
I
2 XIII H Popa Andrei Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
I
3 XII K Popa David Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
I
4 IX A Burca Florin Teh. in activitati economice Matematica
I
5 XI B Stanciu Adriana Teh. operator tehnica de calcul Matematica
I
6 IX B Burta Andreai Teh. operator tehnica de calcul Fizica
I
7 IX B Bals Madalin Teh. operator tehnica de calcul Fizica
I
8 X B Codau Darius Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
II
9 XII K Maris Alex Industriealimentara Olimpiada Interdisciplinara
II
10 XIII G Popa Cristian Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
II
11 XII G Sipa Valentin Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
II
12 XI G Trip Claudiu Mecanic auto Concurs pe meserii
II
13 XII C Matei Liviu Teh. mecatronist Olimpiada Interdisciplinara
II
14 XII K Bogdan Valentina Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
II
15 XII D Negrea sorin Teh. in instalatii electrice Olimpiada Interdisciplinara
II
16 XI B Stanciu Ramona Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
II
17 XII D Bulc Madalina Teh. in instalatii electrice Fizica
II
18 XII D Cirjan Teodora Teh. in instalatii electrice Fizica
II
19 XII C Corb Flaviu Teh. mecatronist Fizica
II
20 XII C Matiuta Daniel Teh. mecatronist Fizica
II
21 XII K Jula Denisa Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
III
22 XIII H Flita Nicolae Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
III
23 XII H Tirla Marius Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
III
24 X B Goncearov Ligia Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
III
25 XI D Pusok Robert Teh. proiectant CAD Olimpiada Interdisciplinara
III
26 XIII K Ignat Ioana Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
III
27 X B Dudas Claudiu Teh. operator tehnica de calcul Fizica
III
28 X C Moricz Jozsef Teh. electrician electronist auto Desen
Mentiune
29 X B Stan George Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
30 XI H Todica Daniel Mecanic auto Concurs pe meserii
Mentiune
31 XI D Medrea Titus Teh. proiectant CAD Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
32 XI C Stiole Alin Teh. mecatronist Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
33 XI C Stan Sebastian Teh. mecatronist Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
34 XI E Herle Ioana Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
35 XI E Jude Dorin Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
36 XII E Jude Adina Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
37 XII E Brie Adina Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
38 XII E Gligor Rebeca Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
39 XII K Morar Livia Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
40 XII D Groza Andrei Teh. in instalatii electrice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
41 XI B Danciu Marinela Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
42 XI B Fordon George Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
43 IX A Tulvan Antonia Teh. in activitati economice Religie
Mentiune

Concursuri

  • Vlas Anamaria - X A - Made for Europe - locul I
  • Grup Vocal Pantea - Concurs national de muzica - locul I

 

 

Home | Download | Linkuri | Contact
Copyright © 2014 Colegiul Tehnic Unirea Stei
Webmaster: Florea Emil