HOME   
  LINKURI   
  CONTACT   
 
ISTORIC
CATEDRE
SPECIALIZARI
GALERIE FOTO
PLAN DEZVOLTARE
OFERTA DE SCOLARIZARE
ACTIVITATI EXTRASCOLARE
COMISIA DE CALITATE
OLIMPIADE
PROIECTE
LEGISLATIE SI CURRICULUM
PRESA
 
PESTERA URSILOR
PESTERA MEZIAD
STANA DE VALE
PADIS
 
     
Olimpiade si concursuri- an scolar 2007-2008
  Olimpiade - faza nationala  
 
Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XI G Martin Florin Mecanic auto
Concurs pe meserii
Mentiune

Olimpiade - faza judeteana

Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XI G Martin Florin Mecanic auto Concurs pe meserii
I
2 XI K Bogdan Leontina Industrie alimentara Concurs pe meserii
I
3 XII E Stef Diana Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
I
4 XIII K Berce Adriana Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
I
5 IX A Danciu Oana Teh. in activitati economice Religie
I
6 XII B Terme Dorin Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
II
7 XII H Popa Andrai Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
II
8 X E Herle Alexandra Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
II
9 XII E Tomutiu Mirela Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
II
10 XII K Luchian Alexandra Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
II
11 XI K Antemir Luchian Industrie alimentara Concurs pe meserii
II
12 XI I Sipa Valentin Mecanic auto Concurs pe meserii
II
13 XI B Cismas Georgel Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
III
14 XIII H Pascu Marius Teh.transporturi Olimpiada Interdisciplinara
III
15 XI E Brie Adina Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
III
16 XII E Pantea Rebeca Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
III
17 XII K Bortis Ioana Industrie alimentara Olimpiada Interdisciplinara
III
18 XI I Nicoara George Mecanic Auto Concurs pe meserii
III
19 X B Fordon George Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
20 X B Stanciu Adriana Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
21 XI B Bot Florin Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
22 XII B Anca Mirela Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
23 XI D Negrea Sorin Teh. in instalatii electrice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
24 X E Baic Larisa Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
25 XI E Gligor Rebeca Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
26 XIII H Pantea Marinel Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
27 XI K Murari Andrea Industrie alimentarai Concurs pe meserii
Mentiune
28 IX A Solomie Alexandra Teh. in activitati economice Religie
Mentiune

Concursuri

  • Formatia de dansuri populare - Festivalul national Flori de Mai - locul I
  • Padurean Georgiana - XII F - Premiul special Solist Vocal - locul I
  • Vesa Sorin - XI A- Campionatul national de Karate - locul I
  • Gavra Georgiana - X A - Expozitie de icoane - locul I

 

 

Home | Download | Linkuri | Contact
Copyright © 2014 Colegiul Tehnic Unirea Stei
Webmaster: Florea Emil