HOME   
 NOUTATI   
  LINKURI   
  CONTACT   
 
ISTORIC
CATEDRE
SPECIALIZARI
GALERIE FOTO
PLAN DEZVOLTARE
OFERTA DE SCOLARIZARE
ACTIVITATI EXTRASCOLARE
COMISIA DE CALITATE
OLIMPIADE
PROIECTE
LEGISLATIE SI CURRICULUM
PRESA
 
PESTERA URSILOR
PESTERA MEZIAD
STANA DE VALE
PADIS
 
     
Olimpiade si concursuri- an scolar 2006-2007
  Olimpiade - faza nationala  
 
Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XI E Tomutiu Mirela Teh. analize produse alimentare
Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune

Olimpiade - faza judeteana

Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XII E Sere Emilia Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
I
2 XI E Tomutiu Mirela Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
I
3 IX A Stanciu Adriana Teh. in activitati economice Religie
I
4 XII G Nistor Andrei Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
I
5 XI H Rot Dacian Mecanic auto Concurs pe meserii
I
6 XI E Molcut Andreea Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
I
7 XI H Popa Cristian Mecanic auto Concurs pe mesrii
II
8 XI E Stef Diana Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
II
9 XII E Borza Paula Teh. analize produse alimentare Olimpiada Interdisciplinara
II
10 XI L Bortis Ioanal Industrie alimentara Concurs pe meserii
II
11 XI L Ignat Ioana Industrie alimentara Concurs pe meserii
II
12 XI J Popa Andrei Electrician auto Concurs pe meserii
II
13 XII H Pantea Marinel Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
II
14 X A Pantea Emilia Teh. in activitati economice Religie
III
15 IX B Danciu Marinela Teh. operator tehnica de calcul Religie
III
16 IX B Sandra Adelman Teh. operator tehnica de calcul Religie
III
17 XI H Dolga Andrei Mecanic auto Concurs pe meserii
III
18 XI I Pancu Silviu Mecanic Auto Concurs pe meserii
III
19 XI K Gagica Anca Industrie alimentara Concurs pe meserii
III
20 XI K Ursadan Cosmina Industrie alimentara Concurs pe meserii
III
21 XI J Roiti Ionut Electrician auto Concurs pe meserii
III
22 XII H Pascu Marius Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
III
23 XI A Trip Florina Teh. in activitati economice Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
24 XI K Luchian Alexandra Industrie alimentara Concurs pe meserii
Mentiune
25 XI L Sala Ana Maria Industrie alimentara Concurs pe meserii
Mentiune
26 X C Vesa Abel Teh. mecatronist Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
27 XII G Popovici Marius Teh. transporturi Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
28 XII C Dragos Cristian Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
29 XII C Bogojel Marius Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune
30 XII C Laza Andrei Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada Interdisciplinara
Mentiune

Concursuri

  • Gavra Georgiana - IX A - Concursul international de arta plastica N. Tonita - Barlad - locul I
  • Morar Gabriel - IX A - Concursul international de arta plastica N. Tonita - Barlad - locul III
  • Pantea Anamaria - IX A - Concursul international de arta plastica N. Tonita - Barlad - locul III
  • Oros Adelina- IX A - Concursul international de arta plastica N. Tonita - Barlad - Mentiune
  • Gavra Georgiana - IX A - Desen icoane - locul I
  • Bocsa Marius - karate-kumite - X B - locul I
  • Jurca Danut - karate - XI A - locul I
  • Copot Nicoleta - XII E - tenis de masa - locul II
  • Echipa de volei baieti - faza judeteana - locul I
  • Echipa de volei baieti - faza interjudeteana - locul II

 

 

Home | Download | Linkuri | Contact
Copyright © 2014 Colegiul Tehnic Unirea Stei
Webmaster: Florea Emil