HOME   
 NOUTATI   
  LINKURI   
  CONTACT   
 
ISTORIC
CATEDRE
SPECIALIZARI
GALERIE FOTO
PLAN DEZVOLTARE
OFERTA DE SCOLARIZARE
ACTIVITATI EXTRASCOLARE
COMISIA DE CALITATE
OLIMPIADE
PROIECTE
LEGISLATIE SI CURRICULUM
PRESA
 
PESTERA URSILOR
PESTERA MEZIAD
STANA DE VALE
PADIS
 
     
Olimpiade si concursuri- an scolar 2005-2006
  Olimpiade - faza nationala  
 
Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XI E Sere Emilia Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
Mentiune
2 XI G Petrila Daniel Mecanic auto Concurs pe meserii
Mentiune
3 XII E Popa Ioana Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
Participant

Olimpiade - faza judeteana

Nr. crt. Clasa Nume Specialitate Olimpiada Premiul
1 XI E Sere Emilia Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
I
2 XI G Petrila Daniel Mecanic auto Concurs pe meserii
I
3 XII E Popa Ioana Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
I
4 XI K Moricz Marta Industrie alimentara Concurs pe meserii
I
5 XII E Bortis Marius Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
II
6 XII E Borza Paula Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
II
7 XI K Bercea Adriana Industrie alimentara Concurs pe meserii
II
8 XI K Popa Valentin Industrie alimentara Concurs pe meserii
II
9 XII E Voica anamaria Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
III
10 XII B Avram Ionel Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada interdisciplinara
III
11 XI H Ardelean Florin Mecanic auto Concurs pe meserii
III
12 XI I Marcut Florin Mecanic auto Concurs pe meserii
III
13 XI G Silaghi Dumitru Mecanic auto Concurs pe meserii
III
14 XI K Ciba Loredana Industrie alimentara Concurs pe meserii
III
15 XI K Gligor Lidia Industrie alimentara Concurs pe meserii
III
16 XII E Murari Mirabela Teh. analize produse alimentare Olimpiada interdisciplinara
Mentiune
17 XI C Bogojel Marius Teh. operator tehnica de calcul Olimpiada interdisciplinara
Mentiune
18 XI K Buz Lidia Industrie alimentara Concurs pe meserii
Mentiune
19 XI K Covrin Corina Industrie alimentara Concurs pe meserii
Mentiune
20 XI K Ciuciu Ioana Industrie alimentara Concurs pe meserii
Mentiune

Concursuri

  • Stanciu Laura Adela - XII B - Eseu - locul I
  • Copot Nicoleta - XII E - Tenis de masa - locul II
  • Echipa de volei baieti - faza zonala+judeteana - locul II
  • Bocsa Marius - karate-kumite - IX B - locul I
  • Jurca Damian - karate-kumite - X A - locul I
  • Tulvan Adina - karate-kumite - IX B - locul I

 

 

Home | Download | Linkuri | Contact
Copyright © 2014 Colegiul Tehnic Unirea Stei
Webmaster: Florea Emil